Prohlédněte si referenční projekty, ve kterých jsme využili náš redakční systém WebRedie.

Aktualizace webu cecolegno.com

Pro společnost CECOLEGNO, s.r.o. jsme udělali redesign úvodní stránky webové prezentace a zapracovali do ní poutavé video.

Celá reference >

Eshop jednokolka.cz

Vytvořili jsme eshop www.jednokolka­.cz. Jak již název napovídá, jde o eshop se sortimentem jednokolek pro každého a bohatým příslušenstvím.

Celá reference >

Spolupracovali jsme na webu Praha město literatury

Podle dodaného grafického návrhu jsme vytvořili novou internetovou prezentaci jednoho z projektů Městské knihovny v Praze. Web podává kompletní informace o tomto projektu, který spojuje literární díla s konkrétními místy na území hlavního města.

Celá reference >

TV obrazovky v pobočkách Městské knihovny v Praze

V pobočkách pražské Městské knihovny jsou instalovány plazmové TV obrazovky, na kterých kolují poslední aktuality, novinky a plánované akce. S nástupem nového webu se také rozšiřoval počet těchto obrazovek, což si žádalo robustní, spolehlivý a přitom uživatelsky jednoduchý systém pro jejich správu.

Celá reference >

Web VŠ LIGA: nový design, nové funkce

Občanské sdružení VŠ LIGA organizuje sportovní utkání a sportovní akce pro studenty vysokých škol. Činnost sdružení výrazně usnadňují webové stránky a jejich administrace. Původní verze webu však přestala organizátorům i hráčům pomalu stačit, a proto se včas začalo pracovat na verzi nové. Po půl roce prací a jednání vám nový web můžeme představit.

Celá reference >

Reference webu Hotovedomy.cz

Pro našeho nového klienta, firmu Hotovedomy s.r.o., zabývající se prodejem a výstavbou rodinných domů, jsme zrealizovali nový, modernější a konkurující firemní web. Oproti původnímu webu najdete nyní na adrese www.hotovedomy.cz přehledné a srozumitelné webové stránky s množstvím důležitých informací a užitnou hodnotou pro zákazníky.

Celá reference >

Nový web pro EGO interier s.r.o.

Od společnosti EGO interier s.r.o. jsme dostali za úkol vymyslet efektní web pro prezentaci firmy, jejich služeb, sortimentu a realizací. Takový web firmě prozatím chyběl, proto jsme se chopili již dříve realizovaného CI a nový web společnosti EGO interier ve firemních barvách byl na světě, tedy, na Internetu. Jaké technologie a postupy jsme na webu použili, si přečtěte níže.

Celá reference >

Nový web Prodejdveri.cz

Pro společnost Dveře Praha s.r.o. jsme zrealizovali produktový web www.prodejdveri.cz. Produktový web má za úkol informovat návštěvníky o široké nabídce vnitřních dveří a příslušenství a dává možnost kontaktovat nejbližšího prodejce z distributorské sítě.

Celá reference >

Redesign webu Dverepraha.cz

Společnosti Dveře Praha s.r.o. jsme připravili redesign firemního webu. Změna se provedla nejen v grafickém designu, ale i v obsahu. Obsah byl odlehčen od detailních informací o produktech a zůstal zachován pouze obsah informující o činnosti firmy Dveře Praha s.r.o.

Celá reference >

Spouštíme nový web HR evolution, s.r.o.

Pro firmu HR evolution, s.r.o. jsme zpracovali novou firemní identitu a na jejím základě jsme vytvořili i nové webové stránky firmy. Webová prezentace běží na adrese www.hr-evolution.cz a o její obsah se stará CMS systém WebRedie.

Celá reference >

Reference na web pro Občanské sdružení Roztoč

Občanskému sdružení ROZTOČ jsme navrhli a vytvořili webovou prezentaci, která představuje činnost sdružení a informuje o jejich akcích. Grafika webu je v duchu Roztoče. Část prací byla provedena jako sponzorský dar sdružení.

Celá reference >

Web Betlémské světlo 2009

Jako každý rok, tak i tentokrát jsme před Vánoci spustili web pro tradiční předvánoční akci Betlémské světlo spolupořádanou Junákem

Celá reference >

Web lanoveparky.cz

Pro našeho klienta Outdoor solutions – lanové parky s.r.o. jsme spustili webovou prezentaci informující o činnostech firmy. Mezi její činnosti patří stavba lanových parků, školení instruktorů lanových center a některé výškové práce.

Celá reference >

Web Vase-jidlo.cz

Dokončený projekt www.vase-jidlo.cz pro našeho klienta Davida Ticháčka je další z dílny TOVARNA.CZ. Webová prezentace umožňuje uživatelům objednávat si dovoz obědů a večeří domů nebo do kanceláře. TOVARNA.CZ se podílela na celkové realizaci této internetové aplikace.

Celá reference >

Web ABSOLUT-IN

Zrealizovali jsme webovou prezentaci pro našeho klienta, společnost ABSOLUT-IN, s.r.o. Webová prezentace poskytuje rozsáhlé informace o činnosti klienta, nabízených službách a programech. Grafika prezentace je laděna do CI společnosti.

Celá reference >

Web penzijnipripo­jisteni.cz

Redesign tématického webu www.penzijnipripojisteni.cz jsme vytvořili pro našeho klienta ABSOLUT-IN, s.r.o. Webová prezentace představuje jednotlivé penzijní fondy, podává stručné informace o výhodách penzijního připojištění, přináší novinky z této oblasti a umožňuje zprostředkovat návštěvníkovi sjednání penzijního připojištění.

Celá reference >

Web casi.cz

Webová prezentace CASI.cz má za úkol informovat své návštěvníky o systému CASI a přivést je k registraci. CASI je placená spolupráce s významnou agenturou pro výzkum trhu a veřejného mínění Ipsos.

Celá reference >

Web achieveglobal.cz

Navrhli jsme a zrealizovali webovou prezentaci pro klienta PERSONNEL DEVELOPMENT TRAINING – Praha, s.r.o. www.achieveglobal.cz

Celá reference >

Nový web Koupelny na klíč

Koupelny na klíč je webová prezentace firmy RUBIKON stavby, s.r.o., která představuje stavitelskou činnost společnosti.

Celá reference >

Nový web Vybavení koupelen

Pro firmu RUBIKON stavby, s.r.o. jsme navrhli a zrealizovali webovou prezentaci, která poskytuje komplexní informace o produktech pro vybavení koupelen.

Celá reference >

Web pro RUBIKON stavby, s.r.o

Vytvořili jsme microsite pro firmu RUBIKON stavby, s.r.o. Webová prezentace má za úkol představit firmu RUBIKON a seznámit návštěvníka s činností firmy. Druhým ale stejně důležitým úkolem je funkce rozcestníku na webové prezentace Vybavení kupelen a Koupelny na klíč.

Celá reference >

Web pro VINCI ENERGIES CZ s.r.o

Vytvořili jsme dvojjazyčný web pro klienta VINCI ENERGIES CZ s.r.o. Webová prezentace byla nasazena na redakční sytém Webredie podle dodaného grafického návrhu.

Celá reference >

Microsite Shoulder Symposium

Vytvořili jsme microsite Shoulder Symposium pro našeho dlouhodobého klienta Johnson & Johnson, s.r.o. Webové stránky nesou shrnující informace o lékařské konferenci.

Celá reference >

Web pro CECOLEGNO

Společnost CECOLEGNO s.r.o. v rámci rozšíření svých služeb potřebovala i redesignovat svůj prezentační web, který by svým potenciálním zákazníkům přinesl veškeré potřebné informace o činnosti a produktech firmy. Výsledek je možné shlédnout na www.cecolegno.com.

Celá reference >

Web pro BP Consult

Spustili jsme web pro poradenskou společnost BP Consult na www.bpconsult.cz.

Celá reference >

Nový web pro Dveře Praha

Spustili jsme nový web www.dverePraha.cz pro firmu Dveře Praha s.r.o. Nová webová prezentace je ve všech aspektech lepší. Web nabízí nový design, nové funkce, více informací.

Celá reference >

Microsite Menisky Brno 2008

Firma Johnson & Johnson, s.r.o. je naším dlouhodobým klientem, proto nás požádala, abychom vytvořili microsite pro konferenci, které jsou partnerem. Webové stránky měly být vytvořeny rychle a jednoduše. Zadání jsme splnili na jedničku! Přesvědčte se na www.menisky-brno2008.cz.

Celá reference >

Elektronický obchod na Hanibal.cz

Pro klienta Hanibal Sport jsme vyvinuli internetovou aplikaci na míru – nový elektronický obchod s outdoorovým vybavením. Po dlouhé analýze stávajících webových stránek, samotném řešení a vývoji internetového systému a konečném propojení s účetním SW, jsme 1. 4. 2008 spustili nový eshop Hanibal.cz

Celá reference >

Eshop Umělá kožešina

Eshop prodává textilie z umělé kožešiny. Eshop jsme vyvinuli na vlastním redakčním systému WebRedie Eshop. Kupte si pěkný polštářek na www.umela-kozesina.com!

Celá reference >

Web pro EIDOS Reality

Pro společnost EIDOS Reality jsme připravili nové webové stránky splňující veškerá kritéria moderní použitelné internetové prezentace.

Celá reference >

Web skaut.cz

Kompletní internetové řešení webové prezentace organizace Junák veřejnosti, plně spravovatelné naším redakčním systémem WebRedie.

Celá reference >

Web Teepek.cz

Internetová skautská klubovna Teepek je místem, kde skauti najdou informace o všem, co je zajímá, případně si mohou vyměňovat zkušenosti v diskuzích a chatech. Vše je snadno administrovatelné naším redakčním systémem WebRedie.

Celá reference >

Nejsem Out

Oficiální stránky kampaně „Každý jsme jiný – všichni rovnoprávní" umožňující uživatelům soutěžit s jejich mutlimediálními soubory.

Celá reference >

Web pro Ipsos

Pro našeho klienta Ipsos jsme provedli redesign webu a jeho převedení na redakční systém WebRedie.

Celá reference >

MORI Česká republika

MORI Česká republika je specializovaná divize společnosti Ipsos pro výzkum veřejného mínění a pro výzkum ve veřejném sektoru. Kompletní řešení internetové prezentace společnosti MORI Česká republika, jejíž požadavky na aktuálnost plně uspokojuje správa naším redakčním systémem WebRedie.

Celá reference >

Web pro OUTDOOR SOLUTIONS s.r.o.

Kompletní internetová prezentace společnosti OUTDOOR SOLUTIONS, s.r.o. redigovaná naším administračním WebRedie.

Celá reference >

Webová prezentace pro WHITE LION GROUP s.r.o.

Vytvořili jsme jednoduchou webovou prezentaci společnosti White Lion Group, která je poháněna redakčním systémem WebRedie.

Celá reference >

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o webovou prezentaci od nás, kontaktujte nás prosím zde:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876

(Daniel Handl)