Prohlédněte si jaké propagační materiály pro vás můžeme také zhotovit.

Grafika vizitky a reklamní plachty

Pro společnost ZIDANE spol. s.r.o. jsme navrhli vizitku a reklamní plachtu.

Celá reference >

Grafika prospektu na tvarovky včetně focení

Pro společnost ABC Trepka, s.r.o. jsme navrhli grafiku prospektu a nafotili všechny potřebné tvarovky. Při návrhu a focení jsme se inspirovali newyorskými mrakodrapy.

Celá reference >

Grafika knihy realizací JRD

Pro společnost JRD s.r.o. jsme navrhli grafiku knihy realizovaných projektů.

Celá reference >

Redesign prospektu na okapy Nicoll

Pro společnost Nicoll Česká republika, s.r.o. jsme připravili redesign prospektu na okapy.

Celá reference >

Program semináře artroskopie kyčle

Pro společnost Johnson & Johnson jsme vytvořili grafiku programu na seminář.

Celá reference >

Grafika katalogu dveří Vekra

Pro společnost Window Holding a.s. jsme vytvořili grafiku katalogu interiérových dveří.

Celá reference >

Pozvánka na seminář

Pro společnost Johnson & Johnson jsme vytvořili grafiku pozvánky na seminář.

Celá reference >

Informační brožura pro společnost Johnson & Johnson

Připravili jsme druhý díl informační brožury pro nejmladší pacienty trpící onemocněním mozku.

Celá reference >

Materiály pro lékařské sympozium

Náš klient, společnost Johnson and Johnson, se podílel na pořádání odborného sympozia a my jsme pro něho připravili všechny potřebné podklady.

Celá reference >

Newsletter společnosti Johnson and Johnson

Pro jednu z divizí společnosti Johnson and Johnson připravujeme kromě jiných prací také informační newsletter.

Celá reference >

Rollup plakát a voucher pro společnost Credos & Partners

Klient Credos & Partners využil našich služeb ke své propagaci a nyní se může kdekoliv zviditelnit díky přenosnému plakátu, který jsme pro něho vytvořili.

Celá reference >

Pozvánka pro Credos & Partners

Vytvořili jsme pozvánku na Business rozpravu pořádanou poradenskou společností Credos & Partners. V návrhu jsme využili motta setkání, a přední stranu pozvánky proto zdobí obrázek divoké vlny, která má účastníky vynést z hlubin krize.

Celá reference >

Nové materiály kampaně "Je to ve vašich rukách!"

Díky novým návrhům se rozšířila řada prezentačních a informačních tiskovin, které podporují kampaň „Je to ve vašich rukách!“ našeho klienta Johnson and Johnson.

Celá reference >

Plechovka, rollup a desky pro společnost ALEF NULA

Klientovi ALEF NULA pomáháme s přípravou rozmanitých reklamních předmětů a tiskovin, které navrhujeme na základě firemního stylu.

Celá reference >

Reklama na Harmonický skalpel

Pro klienta Johnson and Johnson jsme připravili reklamu propagující speciální chirurgický nástroj, který předchází nadměrným ztrátám krve při operacích prsou.

Celá reference >

Brožura pro společnost Johnson & Johnson

Drobnější, ale obsahově nabitá brožura, kterou jsme ve dvou jazykových mutacích navrhli pro společnost Johnson and Johnson, představuje sofistikovaný systém kolenních náhrad. Technická data a historii vývoje těchto speciálních implantátů doprovází pečlivě zpracované obrázky futuristických operačních pomůcek.

Celá reference >

Představení specializovaného chirurga

Společnost Johnson and Johnson se věnuje propagaci svých produktů i ve spolupráci s odborným lékařským personálem, který je v praxi používá. Na navrženém letáku jsme proto představili chirurga specializujícího se na náhradu kloubních spojů i samotné umělé klouby, se kterými ve svém náročném povolání pracuje.

Celá reference >

Průvodní tiskoviny odborného sympozia

Společnost Johnson & Johnson pomáhá pořádat odborná školení nejen na území České republiky, ale také u sousedů na Slovensku. Pro jednu z takových příležitostí jsme připravili sadu materiálů zahrnujících pozvánky, programy, a také certifikáty, kterými mohou participanti sympozia doložit svoji aktivní účast. Abychom mohli reagovat na aktuální stav průběhu školení, jména zúčastněných posluchačů jsme do speciálně připraveného formuláře vkládali automaticky dle seznamu aktualizovaného pořadateli.

Celá reference >

Návrh desek pro HR Evolution

Podle propozic firemní identity, která je také naším počinem, a na níž se můžete podívat tady, jsme vytvořili návrh desek na dokumenty formátu A4.

Celá reference >

Podklady pro účastníky odborného semináře

Pro zdravotnický personál účastnící se vzdělávací akce zaměřené na intenzívní péči v neurochirurgii jsme připravili veškeré průvodní materiály.

Celá reference >

Prospekty v jednotném provedení

Reklamní materiály, které jsme zpracovali pro společnost Glynwed s.r.o. se vyznačují velkou obsahovou rozmanitostí. Bylo proto nutné velmi pečlivě promyslet jejich jednotný vzhled, aby byla zachována identita firmy i přehlednost nabízených produktů a jejich technická specifikace.

Celá reference >

Tiskoviny pro lékařské školení

Vzdělávací sekce společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. pořádala ve spolupráci s Fakultní Thomayerovou Nemocnicí odborné školení, pro které jsme vytvořili všechny potřebné materiály.

Celá reference >

Průvodní materiály odborného sympozia

Pro sympozium zabývající se operacemi lebečních kostí a následnou péčí o pacienta po tomto složitém zákroku jsme připravili všechny potřebné materiály.

Celá reference >

Propagační letáky anatomických dlah

Jedním z odvětví, kterým se zabývá náš klient Johnson & Johnson, s.r.o. je takzvaný systém A.L.P.S., věnující se výrobě sofistikovaných anatomických dlah. Právě pro tyto důmyslné pomůcky při léčbě zlomenin jme navrhli několik reklamních letáků.

Celá reference >

Katalogový list BSH CECO

Klientovi CECOLEGNO s.r.o. jsme navrhli prospekt, který představuje shrnující informace o dřevěných konstrukčních panelech BSH CECO. Prospekt je zpracován v netradičním trojlistém designu.

Celá reference >

Brožura Duralock

Brožura o kombinaci kyčelních jamek Duralock a vložek Marathon je další materiál, který jsme zpracovali pro společnost Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reklamní kampaň k 25. výročí implantátů Sigma

Značka kloubních implantátů Sigma letos slaví 25leté výročí svého působení na trhu. V této souvislosti jsme vytvořili propagační kampaň společnosti Johnson & Johnson, s.r.o., která zahrnovala grafický návrh stánku a další propagační materiály.

Celá reference >

Reference na informační Leták IsoCool

Divizi Codman společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. jsme vytvořili informační leták na nový chirurgický nástroj značky IsoCool.

Celá reference >

Prezentační letáky, propisky a hlavičkový papír pro Johnson & Johnson, s.r.o.

Na podporu kampaně „Je to vo vašich rukách!“ jsme pro společnost Johnson & Johnson, s.r.o. navrhli několik prezentačních materiálů. Hlavním prvkem jsou letáčky, zdůrazňující důležitost zručnosti šikovných chirurgů, díky kterým se teprve kloubní implantáty stávají užitečnými. Mezi navrženými prezentačními materiály jsou také propisky a hlavičkový papír s názvem kampaně.

Celá reference >

Originální přebal na prezentační DVD pro Johnson & Johnson, s.r.o.

K prezentačnímu DVD Chirurgie nohy I. – operační techniky firmy Johnson & Johnson, s.r.o. jsme navrhli skvěle vypadající přebal na DVD a potisk samotného média ladící v barvách obalu.

Celá reference >

Bactiseal – Reklamní leták pro Codman

Divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli a vytvořili reklamní leták na produkt Bactiseal.

Celá reference >

Roletky

Roll-Up bannery jsou přenosný prezentační roletový systém umožní elegantní, mobilní a snadný způsob prezentace během několika vteřin. Plakáty o rozměru cca 1 m x 2 m jsme vytvořili pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Katalog a nabídkové listy pro Drill B.S., spol. s r.o.

Pro společnosti Drill B.S., spol. s r.o. jsme navrhli a zprostředkovali realizaci katalogů a nabídkových listů. Nabídkové listy nesou informace o činnosti a produktech společnosti a jsou určeny zástupcům firemní klientely.

Celá reference >

Brožura – Dětský příběh o používání shuntu

Brožurka určená pro děti s hydrocefalem, které používají shunt. Brožuru jsme provedli pro divizi Codman pro Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reference Informační postery pro pacienty (rameno, kyčel, koleno)

Plakáty, které jsou určeny do čekáren a jsou určeny pacientům, podávají informace o problematice ramene, kyčle a kolene. Plakáty jsme vytvořili pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reference Brožura „VERTEBROPLASTIKA – Liečba kompresívnych zlomenín chrbtice spôsobených osteoporózou“

Pacientská brožura informuje pacienty o tom, jak probíhá léčba kompresivních zlomenin zad způsobených osteoporózou. Brožuru jsme navrhli pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reference Brožura „Totální endoprotéza kolenního a kyčelního kloubu“

Pacientská brožura informuje pacienty o tom, jak probíhá péče před při a po operaci náhrady kyčelního kloubu. Brožuru jsme navrhli pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reference reklamní kampaně na podporu produktu pumpy FMS pro DePuy Mitek

Navrhli jsme kampaň na podporu produktu pumpy FMS pro firmu DePuy Mitek a v jejím rámci jsme zrealizovali propagační materiály včetně reklamního videospotu a microsite. DePuy Mitek je předním světovým dodavatelem komplexních řešení včetně příslušných implantátů pro oblast artroskopického ošetření kloubů, zejména pro oblast ramena a kolena. Nově přináší Mitek na český trh implantáty pro oblast chirurgie nohy.

Celá reference >

Reference Reklamní letáky pro Codman

Pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli kampaň, v jejímž rámci jsme realizovali reklamní letáky pro prezentaci produktů firmy.

Celá reference >

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o vytvoření propagačních materiálů, kontaktujte nás prosím zde:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876

(Daniel Handl)