Prohlédněte si referenční projekty které jsou postaveny na našem systému elektronického obchodu.

Eshop jednokolka.cz

Vytvořili jsme eshop www.jednokolka­.cz. Jak již název napovídá, jde o eshop se sortimentem jednokolek pro každého a bohatým příslušenstvím.

Celá reference >

Web a eshop XB1 fans

Pro spolek XB1 fans jsme vytvořili webové stránky s jednoduchým eshopem.

Celá reference >

Sweet Promo – svět plný sladkostí

Ve spolupráci s firmou Société, která se zabývá prodejem reklamních předmětů jsme vytvořili webový poptávkový katalog pro prodej reklamních sladkostí. Stránky jsou pouze v anglické verzi. Web je určen především pro evropské zákazníky.

Celá reference >

Redesign našeho e-shopu Snapbacks.cz

Zhruba po jednom roce od spuštění elektronického obchodu Snapbacks.cz jsme na základě pečlivé analýzy a pozorování chování návštěvníků upravili design a funkce e-shopu tak, aby se našim zákazníkům nakupovalo co nejpříjemněji.

Celá reference >

Rozšíření e-shopu – více skladů

Naše eshopová platforma, kterou již nějaký ten pátek vyvíjíme, prošla v nedávné době další větší změnou. Stalo se tak na popud obchodu s potřebami pro svobodné cestování Hanibal, který si otevřel druhou pobočku.

Celá reference >

Elektronický obchod na Hanibal.cz

Pro klienta Hanibal Sport jsme vyvinuli internetovou aplikaci na míru – nový elektronický obchod s outdoorovým vybavením. Po dlouhé analýze stávajících webových stránek, samotném řešení a vývoji internetového systému a konečném propojení s účetním SW, jsme 1. 4. 2008 spustili nový eshop Hanibal.cz

Celá reference >

Eshop Umělá kožešina

Eshop prodává textilie z umělé kožešiny. Eshop jsme vyvinuli na vlastním redakčním systému WebRedie Eshop. Kupte si pěkný polštářek na www.umela-kozesina.com!

Celá reference >

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o webovou prezentaci od nás, kontaktujte nás prosím zde:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876

(Daniel Handl)