TOVARNA.CZ pro vás dovede vytvořit webovou prezentaci v perfektní kvalitě a v dohodnutém termínu. Webovou prezentaci navrhneme a postavíme na redakčním systému WebRedie, který je vhodný jak pro malé prezentace, tak pro velké firemní weby či eshopy. Nabízíme analýzu webových stránekSEO analýzy.

Webdesign

Webdesign znamená kompletní vytvoření webových stránek od grafického návrhu přes kódování HTML až po naplnění webu obsahem. TOVARNA.CZ ví, že kvalitní webová prezentace má být dobře fungující a graficky zajímavá vizitka, která přináší vaší firmě zákazníky a zisk.

Více o službě Webdesign

CMS WebRedie

Chcete mít úplnou kontrolu nad správou své webové prezentace? WebRedie je systém, který umožňuje pohodlně vytvářet libovolně velké a složité webové portály a prezentace. WebRedie je náš vlastní systém pro správu obsahu vhodný pro správu obsahu malých internetových prezentací, microsite, ale i velkých zpravodajských serverů.

Více o produktu CMS WebRedie

E-shop

TOVARNA.CZ dokáže vytvořit elektronický obchod na míru každému zákazníkovi podle jeho specifických přání. Dobře známe chování uživatelů internetu, a proto je náš e-shop intuitivní jak pro nakupující, tak pro správce. Modul WebRedie E-shop je součástí našeho systém pro správu obsahu WebRedie a rozšiřuje tak jeho funkčnost.

Více o modulu E-shop

Analýza webových stránek

Provedeme detailní analýzu vaší webové prezentace z hlediska přístupnosti, použitelnosti, návštěvnostiSEO. Dostanete do rukou závěrečnou zprávu, kde stručně a přehledně shrneme klady a zápory stávající prezentace a doporučíme, jak s webem dále naložit. Závěrečná zpráva je podkladem pro další změny a zásahy do stávající webové prezentace nebo pro tvorbu nových webových stránek.

Více o službě Analýza webových stránek

SEO analýza

SEO analýzou vaší webové prezentace zjistíme, jak si stojí ve výsledcích vyhledávaní fulltextových vyhledávačů. Navrhneme optimální řešení pro zlepšení těchto výsledků, potažmo návštěvnosti vašich stránek. Proces zefektivnění vašeho webu však SEO analýzou nekončí, nýbrž naopak začíná!

Více o službě SEO analýza

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o webovou prezentaci od nás, kontaktujte nás prosím zde:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876