Podívejte se, jak vypadají námi vypracované reklamní kampaně pro stávající klienty.

Nové materiály kampaně "Je to ve vašich rukách!"

Díky novým návrhům se rozšířila řada prezentačních a informačních tiskovin, které podporují kampaň „Je to ve vašich rukách!“ našeho klienta Johnson and Johnson.

Celá reference >

Reklamní kampaň k 25. výročí implantátů Sigma

Značka kloubních implantátů Sigma letos slaví 25leté výročí svého působení na trhu. V této souvislosti jsme vytvořili propagační kampaň společnosti Johnson & Johnson, s.r.o., která zahrnovala grafický návrh stánku a další propagační materiály.

Celá reference >

Prezentační letáky, propisky a hlavičkový papír pro Johnson & Johnson, s.r.o.

Na podporu kampaně „Je to vo vašich rukách!“ jsme pro společnost Johnson & Johnson, s.r.o. navrhli několik prezentačních materiálů. Hlavním prvkem jsou letáčky, zdůrazňující důležitost zručnosti šikovných chirurgů, díky kterým se teprve kloubní implantáty stávají užitečnými. Mezi navrženými prezentačními materiály jsou také propisky a hlavičkový papír s názvem kampaně.

Celá reference >

Letní akce 2009 pro Dveře Praha s.r.o.

V létě 2009 jsme pro klienta Dveře Praha navrhli ucelenou prezentaci kampaně na podporu prodeje. Výstupem byl Billboard a plakát, které měly o akci informovat. Součástí akce byla i podpora v PPC kampaních, které vedly na speciální webovou stránku informující o této akci.

Celá reference >

Reference reklamní kampaně na podporu produktu pumpy FMS pro DePuy Mitek

Navrhli jsme kampaň na podporu produktu pumpy FMS pro firmu DePuy Mitek a v jejím rámci jsme zrealizovali propagační materiály včetně reklamního videospotu a microsite. DePuy Mitek je předním světovým dodavatelem komplexních řešení včetně příslušných implantátů pro oblast artroskopického ošetření kloubů, zejména pro oblast ramena a kolena. Nově přináší Mitek na český trh implantáty pro oblast chirurgie nohy.

Celá reference >

Reklamy pro Codman

Pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli kampaň, v jejímž rámci jsme realizovali reklamy pro prezentaci produktů firmy.

Celá reference >

Reklama určená pacientům

Reklama je určená k umístění do čekáren ordinací. Reklamu jsme vytvořili pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reklama a brožura pro Corail

Pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o. jsme vytvořili propagační materiály pro prezentaci produktu Corail.

Celá reference >

Reklama, leták a manuál pro Brainlab Trauma

Pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o. jsme vytvořili propagační materiály pro prezentaci produktu Brainlab Trauma.

Celá reference >

Brožura pro produkt ASR

Provedlli jsme sazbu brožury produktu ASR pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Návrh reklamní kampaně pro Ethicon Endo-Surgery

Navrhli jsme reklamní kampaň a realizovali inzeráty a propagační materiály na podporu harmonického skalpelu pro Ethicon Endo-Surgery. Ethicon Endo-Surgery (EES), divize společnosti Johnson & Johnson, s.r.o., vyvíjí a dodává široké portfolio nejmodernějších chirurgických nástrojů a zdravotnické techniky pro účely minimálně invazivní a otevřené chirurgie.

Celá reference >

Kampaň "Vďaka Vám"

Vytvořili jsme komplexní vizuální podobu kampaně „Vďaka Vám“ a realizovali v jejím rámci propagační materiály (např. letáky či pozvánky) pro slovenskou pobočku divize DePuy Ortopedie firmy Johnson & Johnson.

Celá reference >

Kampaň na podporu produktu LCS

Vytvořili jsme komplexní koncepci a vizuální podobu kampaně a v jejím rámci realizovali leták a reklamu na podporu produktu LCS pro divizi DePuy Orthopaedics firmy Johnson & Johnson.

Celá reference >

Kampaň pro Central European Educational Center for Arthroscopy

Navrhli jsme a zrealizovali reklamní kampaň pro projekt Central European Educational Center for Arthroscopy. Central European Educational Center for Arthroscopy je projekt, jehož snahou je přispět k rozvoji artroskopie a posílit možnosti vzdělávání a výměny zkušeností a informací v tomto oboru ortopedie. Cílem projektu je pořádání odborných neziskových vzdělávacích akcí v oblasti artroskopie.

Celá reference >

Pozvánka na akci Confidence

Pro divizi DePuy Spine společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. jsme v rámci kampaně vytvořili pozvánku na akci.

Celá reference >

Reklama produktu Confidence

Pro divizi DePuy Spine společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. jsme v rámci kampaně vytvořili reklamu na propagaci produktu.

Celá reference >