Podívejte se jaké reklamní formáty pro vás můžeme také vymyslet a vyrobit.

Reklamy pro společnost Johnson and Johnson

Pro divizi Codman společnosti Johnson and Johnson jsme připravili několik reklam představujících její produkty i záměry vzdělávacího oddělení.

Celá reference >

Reklama na operační pomůcky společnosti Johnson and Johnson

Jeden z našich významných klientů, společnost Johnson and Johnson, si přál zviditelnit své produkty napomáhající léčbě poranění páteře. Proto jsme pro ně navrhli reklamu, která tyto speciální operační pomůcky a materiály ve stručnosti představuje.

Celá reference >

Nové materiály kampaně "Je to ve vašich rukách!"

Díky novým návrhům se rozšířila řada prezentačních a informačních tiskovin, které podporují kampaň „Je to ve vašich rukách!“ našeho klienta Johnson and Johnson.

Celá reference >

Informační plakáty pro pacienty

Navrhli jsme přehledné informační plakáty, které laickou veřejnost seznamují se základní anatomií, příčinami bolestí a možnostmi úplné náhrady kloubů. Celou zakázku jsme na základě podkladů společnosti Johnson and Johnson realizovali v české a slovenské verzi.

Celá reference >

Neodolatelný inzerát

S chutí jsme připravili reklamu představující zákazníkům společnosti Maresi Foodbroker slanou dobrotu. Návrh reklamy vychází z designu obalu křupavých koleček a podtrhuje jejich rustikální vzhled.

Celá reference >

Polep výlohy

Pro společnost EGO Interier jsme realizovali reklamní polep výlohy jejich pražské prodejny.

Celá reference >

Propagace českého porcelánu

Pražský Dům porcelánu dává světu o svých produktech vědět prostřednictvím reklamního letáku, který jsme pro tuto společnost navrhli jak v české, tak i anglické verzi.

Celá reference >

Inzerát s duší dřeva

Společnost CECOLEGNO s.r.o. si přála upozornit zákazníky na speciální stavební materiály, které používá pro své realizace. Vytvořili jsme proto leták zobrazující detaily těchto dřevěných desek i ukázky referenčních staveb s důrazem na propracovanou konstrukci i působení dřeva jako přírodního materiálu.

Celá reference >

Redesign inzerátu pro Dveře Praha s.r.o.

Provedli jsme redesign inzerátů pro Dveře Praha. Inzeráty jsou určené do časopisů o stavebnictví a bytové architektuře.

Celá reference >

Inzeráty pro ABSOLUT-IN, s.r.o.

Navrhli jsme a zrealizovali sadu inzerátů pro ABSOLUT-IN, s.r.o. Inzeráty jsou vytvořeny pro podporu propagace důležité služby společnosti. Inzeráty jsou navrženy v jednotném vizuálním stylu v souladu s CI společnosti.

Celá reference >

Bactiseal – Reklamní leták pro Codman

Divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli a vytvořili reklamní leták na produkt Bactiseal.

Celá reference >

Roletky

Roll-Up bannery jsou přenosný prezentační roletový systém umožní elegantní, mobilní a snadný způsob prezentace během několika vteřin. Plakáty o rozměru cca 1 m x 2 m jsme vytvořili pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Letní akce 2009 pro Dveře Praha s.r.o.

V létě 2009 jsme pro klienta Dveře Praha navrhli ucelenou prezentaci kampaně na podporu prodeje. Výstupem byl Billboard a plakát, které měly o akci informovat. Součástí akce byla i podpora v PPC kampaních, které vedly na speciální webovou stránku informující o této akci.

Celá reference >

Reklamy Hemedex

Divizi Codman společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. jsme vytvořili reklamy na podporu produktu Hemedex.

Celá reference >

Reference Informační postery pro pacienty (rameno, kyčel, koleno)

Plakáty, které jsou určeny do čekáren a jsou určeny pacientům, podávají informace o problematice ramene, kyčle a kolene. Plakáty jsme vytvořili pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reference reklamní kampaně na podporu produktu pumpy FMS pro DePuy Mitek

Navrhli jsme kampaň na podporu produktu pumpy FMS pro firmu DePuy Mitek a v jejím rámci jsme zrealizovali propagační materiály včetně reklamního videospotu a microsite. DePuy Mitek je předním světovým dodavatelem komplexních řešení včetně příslušných implantátů pro oblast artroskopického ošetření kloubů, zejména pro oblast ramena a kolena. Nově přináší Mitek na český trh implantáty pro oblast chirurgie nohy.

Celá reference >

Reference Reklamní letáky pro Codman

Pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli kampaň, v jejímž rámci jsme realizovali reklamní letáky pro prezentaci produktů firmy.

Celá reference >

Reklamy pro Codman

Pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli kampaň, v jejímž rámci jsme realizovali reklamy pro prezentaci produktů firmy.

Celá reference >

Reklama určená pacientům

Reklama je určená k umístění do čekáren ordinací. Reklamu jsme vytvořili pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reklama a brožura pro Corail

Pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o. jsme vytvořili propagační materiály pro prezentaci produktu Corail.

Celá reference >

Reklama, leták a manuál pro Brainlab Trauma

Pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o. jsme vytvořili propagační materiály pro prezentaci produktu Brainlab Trauma.

Celá reference >

Brožura pro produkt ASR

Provedlli jsme sazbu brožury produktu ASR pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Nabídka programu kurzu OUTDOOR SOLUTIONS s.r.o.

Pro účely prezentace společnosti OUTDOOR SOLUTIONS s.r.o. jsme navrhli nabídkový list, který slouží k představení ukázkového programu teambuildingových aktivit. Návrh jsme provedli ve 2 variantách.

Celá reference >

Nabídka služeb lanového centra OUTDOOR SOLUTIONS s.r.o.

Společnosti OUTDOOR SOLUTIONS s.r.o. jsme navrhli nabídkový list, který podává informace o projektu lanových center. Nabídka je určená po hotely a ubytovací zařízení.

Celá reference >

Návrh reklamní kampaně pro Ethicon Endo-Surgery

Navrhli jsme reklamní kampaň a realizovali inzeráty a propagační materiály na podporu harmonického skalpelu pro Ethicon Endo-Surgery. Ethicon Endo-Surgery (EES), divize společnosti Johnson & Johnson, s.r.o., vyvíjí a dodává široké portfolio nejmodernějších chirurgických nástrojů a zdravotnické techniky pro účely minimálně invazivní a otevřené chirurgie.

Celá reference >

Kampaň "Vďaka Vám"

Vytvořili jsme komplexní vizuální podobu kampaně „Vďaka Vám“ a realizovali v jejím rámci propagační materiály (např. letáky či pozvánky) pro slovenskou pobočku divize DePuy Ortopedie firmy Johnson & Johnson.

Celá reference >

Kampaň na podporu produktu LCS

Vytvořili jsme komplexní koncepci a vizuální podobu kampaně a v jejím rámci realizovali leták a reklamu na podporu produktu LCS pro divizi DePuy Orthopaedics firmy Johnson & Johnson.

Celá reference >

Kampaň pro Central European Educational Center for Arthroscopy

Navrhli jsme a zrealizovali reklamní kampaň pro projekt Central European Educational Center for Arthroscopy. Central European Educational Center for Arthroscopy je projekt, jehož snahou je přispět k rozvoji artroskopie a posílit možnosti vzdělávání a výměny zkušeností a informací v tomto oboru ortopedie. Cílem projektu je pořádání odborných neziskových vzdělávacích akcí v oblasti artroskopie.

Celá reference >

Pozvánka na akci Confidence

Pro divizi DePuy Spine společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. jsme v rámci kampaně vytvořili pozvánku na akci.

Celá reference >

Reklama produktu Confidence

Pro divizi DePuy Spine společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. jsme v rámci kampaně vytvořili reklamu na propagaci produktu.

Celá reference >

Inzeráty pro EIDOS reality

Pro společnost EIDOS Reality jsme připravili návrhy na inzeráty, které upozorňují na aktuální nabídku prodeje, koupě a pronájmů domů, bytů a dalších nemovitostí. Inzertní listy jsou v souladu s CI, kterou jsme také navrhovali.

Celá reference >

Plachta pro EIDOS reality

Pro společnost EIDOS Reality jsme připravili návrhy na plachty, které se umisťují u nemovitosti a upozorňují, že nemovitost je v nabídce společnosti. Plachty jsou v souladu s CI, kterou jsme také navrhovali.

Celá reference >

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o reklamní materiály, jako jsou inzeráty, reklamy nebo billboardy, kontaktujte nás prosím zde:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876

(Daniel Handl)