Dveře Praha jsou dodavatelem ineriérových dveří a obložkových zárubní.

Reference pro klienta

Redesign inzerátu pro Dveře Praha s.r.o.

Provedli jsme redesign inzerátů pro Dveře Praha. Inzeráty jsou určené do časopisů o stavebnictví a bytové architektuře.

Celá reference >

Redesign webu Dverepraha.cz

Společnosti Dveře Praha s.r.o. jsme připravili redesign firemního webu. Změna se provedla nejen v grafickém designu, ale i v obsahu. Obsah byl odlehčen od detailních informací o produktech a zůstal zachován pouze obsah informující o činnosti firmy Dveře Praha s.r.o.

Celá reference >

Nový web Prodejdveri.cz

Pro společnost Dveře Praha s.r.o. jsme zrealizovali produktový web www.prodejdveri.cz. Produktový web má za úkol informovat návštěvníky o široké nabídce vnitřních dveří a příslušenství a dává možnost kontaktovat nejbližšího prodejce z distributorské sítě.

Celá reference >

PF 2010 pro Dveře Praha s.r.o.

Klientovi Dveře Praha jsme navrhli novoročenku pro rok 2010. Design působí trochu bouřlivým dojmem, uvidíme, co na své klienty společnost chystá. Novoročenka nebyla určena k tisku a společnost ji rozesílala e-mailem.

Celá reference >

Letní akce 2009 pro Dveře Praha s.r.o.

V létě 2009 jsme pro klienta Dveře Praha navrhli ucelenou prezentaci kampaně na podporu prodeje. Výstupem byl Billboard a plakát, které měly o akci informovat. Součástí akce byla i podpora v PPC kampaních, které vedly na speciální webovou stránku informující o této akci.

Celá reference >

Produktový katalog 2009 firmy Dveře Praha s.r.o

Společnosti Dveře Praha jsme navrhli koncepci a vytvořili produktový katalog. Katalog je v souladu s CI, kterou jsme navrhovali.

Celá reference >

Ceníky produktů Dveře Praha s.r.o.

Pro našeho klienta Dveře Praha jsme vytvořili rozsáhlý ceník produktů. Dali jsme jednotný vzhled obrovskému množství dat a informací o produktech. Zprostředkovali jsme také tisk.

Celá reference >

Nový web pro Dveře Praha

Spustili jsme nový web www.dverePraha.cz pro firmu Dveře Praha s.r.o. Nová webová prezentace je ve všech aspektech lepší. Web nabízí nový design, nové funkce, více informací.

Celá reference >

Corporate Identity pro Dveře Praha, s.r.o.

Pro společnost vytváříme grafický design pro veškeré firemní materiály. Navrhli jsme logo, vytváříme a zpracováváme katalogy a ceníky či jiné propagační materiály, vše v jednotném vizuálním stylu.

Celá reference >

Kontaktujte nás

Máte-li zájem vytvořit podobná řešení, prosím, kontaktujte nás:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876

(Daniel Handl)