Prohlédněte si referenční projekty u kterýchh jsme prováděli SEO analýzu pro zvýšení pozic stránek ve výsledcích vyhledávání.

Nový web Prodejdveri.cz

Pro společnost Dveře Praha s.r.o. jsme zrealizovali produktový web www.prodejdveri.cz. Produktový web má za úkol informovat návštěvníky o široké nabídce vnitřních dveří a příslušenství a dává možnost kontaktovat nejbližšího prodejce z distributorské sítě.

Celá reference >

Redesign webu Dverepraha.cz

Společnosti Dveře Praha s.r.o. jsme připravili redesign firemního webu. Změna se provedla nejen v grafickém designu, ale i v obsahu. Obsah byl odlehčen od detailních informací o produktech a zůstal zachován pouze obsah informující o činnosti firmy Dveře Praha s.r.o.

Celá reference >

Web casi.cz

Webová prezentace CASI.cz má za úkol informovat své návštěvníky o systému CASI a přivést je k registraci. CASI je placená spolupráce s významnou agenturou pro výzkum trhu a veřejného mínění Ipsos.

Celá reference >

Nový web Koupelny na klíč

Koupelny na klíč je webová prezentace firmy RUBIKON stavby, s.r.o., která představuje stavitelskou činnost společnosti.

Celá reference >

Nový web Vybavení koupelen

Pro firmu RUBIKON stavby, s.r.o. jsme navrhli a zrealizovali webovou prezentaci, která poskytuje komplexní informace o produktech pro vybavení koupelen.

Celá reference >

Web pro RUBIKON stavby, s.r.o

Vytvořili jsme microsite pro firmu RUBIKON stavby, s.r.o. Webová prezentace má za úkol představit firmu RUBIKON a seznámit návštěvníka s činností firmy. Druhým ale stejně důležitým úkolem je funkce rozcestníku na webové prezentace Vybavení kupelen a Koupelny na klíč.

Celá reference >

Web pro CECOLEGNO

Společnost CECOLEGNO s.r.o. v rámci rozšíření svých služeb potřebovala i redesignovat svůj prezentační web, který by svým potenciálním zákazníkům přinesl veškeré potřebné informace o činnosti a produktech firmy. Výsledek je možné shlédnout na www.cecolegno.com.

Celá reference >

Nový web pro Dveře Praha

Spustili jsme nový web www.dverePraha.cz pro firmu Dveře Praha s.r.o. Nová webová prezentace je ve všech aspektech lepší. Web nabízí nový design, nové funkce, více informací.

Celá reference >

Eshop Umělá kožešina

Eshop prodává textilie z umělé kožešiny. Eshop jsme vyvinuli na vlastním redakčním systému WebRedie Eshop. Kupte si pěkný polštářek na www.umela-kozesina.com!

Celá reference >

Web pro EIDOS Reality

Pro společnost EIDOS Reality jsme připravili nové webové stránky splňující veškerá kritéria moderní použitelné internetové prezentace.

Celá reference >

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o webovou prezentaci od nás, kontaktujte nás prosím zde:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876

(Daniel Handl)