Společnost CECOLEGNO, s.r.o. se dlouhodobě zabývá obchodováním se stavebním materiálem nového tisíciletí se dřevem.

Reference pro klienta

Inzerát s duší dřeva

Společnost CECOLEGNO s.r.o. si přála upozornit zákazníky na speciální stavební materiály, které používá pro své realizace. Vytvořili jsme proto leták zobrazující detaily těchto dřevěných desek i ukázky referenčních staveb s důrazem na propracovanou konstrukci i působení dřeva jako přírodního materiálu.

Celá reference >

Katalogový list BSH CECO

Klientovi CECOLEGNO s.r.o. jsme navrhli prospekt, který představuje shrnující informace o dřevěných konstrukčních panelech BSH CECO. Prospekt je zpracován v netradičním trojlistém designu.

Celá reference >

Web pro CECOLEGNO

Společnost CECOLEGNO s.r.o. v rámci rozšíření svých služeb potřebovala i redesignovat svůj prezentační web, který by svým potenciálním zákazníkům přinesl veškeré potřebné informace o činnosti a produktech firmy. Výsledek je možné shlédnout na www.cecolegno.com.

Celá reference >

Propagační leták pro CECOLEGNO s.r.o.

Klientovi CECOLEGNO s.r.o. jsme navrhli prospekt, který představuje činnost společnosti. Prospekt je zpracován ve velmi netradičním designu, je v něm kladen velký důraz na zobrazení referenčních projektů. Obrázky jsou doplněny informačním textem o společnosti.

Celá reference >