Spustili jsme nový web www.dverePraha.cz pro firmu Dveře Praha s.r.o. Nová webová prezentace je ve všech aspektech lepší. Web nabízí nový design, nové funkce, více informací.

Home page webu

Analýza webu

Na začátku práce jsme provedli detailní analýzu původního webu, zda vyhovuje z hlediska uživatelské použitelnosti. Navrhli jsme nová řešení, která znamenala vytvořit zcela nový web. Použili jsme nové nápady a nové poznatky a technologie v oblasti tvorby webů.

Grafický návrh webu

Navrhli jsme zcela nový design, který byl předurčen stylem vizuální firemní komunikace. Chtěli jsme vytvořit ucelený dojem z prezentačních materiálů firmy. Důležitou součástí webového designu se stalo tak zvané flashové „prohlížítko dveří“. Flashová aplikace používá spojení technologí FLEX a XML a její aktualizace, vzhledem k širokému sortimentu, je tak pohodlnější, kratší a levnější.

Redakční systém

Web je poháněn naším vlastním administračním systémem WebRedie a kromě standardních modulů ovládajících obsah – struktura či články, využívá modul FAQ – časté otázky či Řekli o nás.

Důležitým modulem pro aktualizaci nabídky dveří je modul Obrázky. Modul Obrázky umí pohodlně spravovat velká množství obrázku, zadávat velikosti a následně pohodlně zobrazovat pomocí speciálních texy funkcí.

Správa webu

Zprovozněním nového webu skončila jedna část práce – tvořící a zároveň začala část druhá – analytická. Web budeme průběžně sledovat, jak si vede v konkurenčním boji a jak působí na uživatele a budeme tak jeho tvář přizpůsobovat potřebám.