ABSOLUT-IN, s.r.o. je obchodní skupina se širokým záběrem finančních produktů a poradenství v oblasti ekonomických služeb. Společnost široký sortiment poradenských služeb. Atraktivní na ní není jen široké spektrum oborů činnosti, ale i koncepce inteligentního poradenství, při němž poradci nejen zprostředkovávají klientům vhodné produkty, ale rovněž jim poskytují pravidelný servis a jsou jim tak dlouhodobými a spolehlivými partnery.

Reference pro klienta

Inzeráty pro ABSOLUT-IN, s.r.o.

Navrhli jsme a zrealizovali sadu inzerátů pro ABSOLUT-IN, s.r.o. Inzeráty jsou vytvořeny pro podporu propagace důležité služby společnosti. Inzeráty jsou navrženy v jednotném vizuálním stylu v souladu s CI společnosti.

Celá reference >

Web ABSOLUT-IN

Zrealizovali jsme webovou prezentaci pro našeho klienta, společnost ABSOLUT-IN, s.r.o. Webová prezentace poskytuje rozsáhlé informace o činnosti klienta, nabízených službách a programech. Grafika prezentace je laděna do CI společnosti.

Celá reference >

Web penzijnipripo­jisteni.cz

Redesign tématického webu www.penzijnipripojisteni.cz jsme vytvořili pro našeho klienta ABSOLUT-IN, s.r.o. Webová prezentace představuje jednotlivé penzijní fondy, podává stručné informace o výhodách penzijního připojištění, přináší novinky z této oblasti a umožňuje zprostředkovat návštěvníkovi sjednání penzijního připojištění.

Celá reference >

Corporate Identity pro ABSOLUT-IN, s.r.o.

Pro našeho klienta ABSOLUT-IN, s.r.o. jsme vytvořili jednotný vizuální styl komunikace. Součástí corporate identity bylo vytvoření loga společnosti, brand loga, firemních materiálů a šablon pro elektronickou komunikaci.

Celá reference >