Firma si jako svoji specializaci zvolila nejen prodej širokého sortimentu outdoorového vybavení, ale také poskytování odborného servisu. V Hanibalu vám poradí při výběru zboží, porovnají zboží různých výrobců a přidají rady a doporučení, většinou z vlastních zkušeností.

Reference pro klienta

Rozšíření e-shopu – více skladů

Naše eshopová platforma, kterou již nějaký ten pátek vyvíjíme, prošla v nedávné době další větší změnou. Stalo se tak na popud obchodu s potřebami pro svobodné cestování Hanibal, který si otevřel druhou pobočku.

Celá reference >

Pomocník pro výběr spacáků na Hanibal.cz

Elektronické obchody s outdoorovým vybavením postrádají možnost nechat si poradit od zasvěcených, jak je tomu možné v kamenných prodejnách. V obchodě Hanibal.cz jsme udělali velký krok k odstranění tohoto nedostatku. Vytvořili jsme pomocníka s výběrem, díky němuž si můžete pomocí několika málo kliknutí vytřídit přesně to zboží, které potřebujete.

Celá reference >

Vylepšili jsme nákupní proces na Hanibal.cz

Na našem nejvíce opečovávaném e-shopu Hanibal.cz jsme na základě požadavku klienta výrazně vylepšili průběh nákupního procesu – fázi košíku. Pro nakupující je připraveno mnohem příjemnější prostředí – jak graficky, tak funkčně.

Celá reference >

Hanibal.cz má novou stránku produktu a funkci hodnocení

Obchod s outdoorovým vybavením Hanibal pokračuje v rozvíjení svého e-shopu. Od nynějška má novou stránku detailu produktu, která návštěvníkům umožní přehlednější a pohodlnější procházení. Spolu s ní přichází také nová funkce hodnocení zboží, která zákazníky ještě lépe navede k tomu pravému sortimentu.

Celá reference >

Hanibal.cz slaví 10 000 objednávek s WebRedie e-shopem!

Dnes nás v kanceláři překvapila nečekaná návštěva z e-shopu s outdoorovým vybavením Hanibal.cz, který dlouhodobě spravujeme. Dnes se ale nejednalo o rutinní obchodní jednání, pan Láznička z vedení obchodu se s námi totiž přišel osobně podělit o radost z desetitisící objednávky ve svém obchodě.

Celá reference >

Informační systém pro Hanibal

Jednoduchý informační systém na evidenci objednávek. Do systému se přidává zboží, které se pak zobrazuje u příslušného dodavatele.

Celá reference >

Elektronický obchod na Hanibal.cz

Pro klienta Hanibal Sport jsme vyvinuli internetovou aplikaci na míru – nový elektronický obchod s outdoorovým vybavením. Po dlouhé analýze stávajících webových stránek, samotném řešení a vývoji internetového systému a konečném propojení s účetním SW, jsme 1. 4. 2008 spustili nový eshop Hanibal.cz

Celá reference >