Redesign tématického webu www.penzijnipripojisteni.cz jsme vytvořili pro našeho klienta ABSOLUT-IN, s.r.o. Webová prezentace představuje jednotlivé penzijní fondy, podává stručné informace o výhodách penzijního připojištění, přináší novinky z této oblasti a umožňuje zprostředkovat návštěvníkovi sjednání penzijního připojištění.

Homepage

Provedli jsme grafický návrh a implementovali web na redakční systém WebRedie. Upravili jsme obsah webu tak, aby byl pro uživatele přehledný a čtivý.

Grafický design

Grafický design odpovídá Corporate Identity společnosti ABSOLUT-IN, s.r.o. Web je laděn do oranžové a světle modré barvy. Výrazná oranžová celkový design oživuje a lehká modrá navozuje příjemnou a klidnou atmosféru. Cílem vizuální stránky je, aby se návštěvník na webu cítil dobře a nebyl při čtení rušen. Pocit jistoty by mu nemělo dávat jen pojištění, ale i chvíle strávené na webu www.penzijnipripojisteni.cz

Redakční systém WebRedie

Webová prezentace je postavena na vlastním redakčním systému WebRedie. Aktualizace obsahu webu a struktury stránek je pro administrátora snadná a správce tak může pružně reagovat na změny. Při vytváření jsme pro webová prezentaci využili základních modulů:

  • stránka,
  • články,
  • časté otázky,
  • kontaktní formuláře,
  • obrázky
  • a vyhledávání.

Vzhledem k pružnému jednání ze strany klienta i ze strany TOVARNA.CZ byla webová prezentace zrealizována rychle. V dalších etapách vývoje jsme naplánovali nová rozšíření a vylepšení webu. Věříme, že funkce kalkulačky penzijního připojištění či přímé sjednání penzijního připojištění on-line zvýší uživatelskou použitelnost a zpříjemní návštěvníkovi chvíle strávené na webu.