Obchod s outdoorovým vybavením Hanibal pokračuje v rozvíjení svého e-shopu. Od nynějška má novou stránku detailu produktu, která návštěvníkům umožní přehlednější a pohodlnější procházení. Spolu s ní přichází také nová funkce hodnocení zboží, která zákazníky ještě lépe navede k tomu pravému sortimentu.


Grafický návrh

Na základě pečlivé analýzy jsme připravili wireframe nové stránky detailu zboží. Cílem bylo především zlepšení orientace návštěvníka, účinnější prezentace dat a usnadnění nákupu. Přistoupili jsme k modernímu uspořádání informací do záložek, mezi kterými lze přepínat bez nutnosti znovunačtení stránky.

Na základě wireframu jsme pak vytvořili grafický návrh tak, aby obsahoval všechny nové prvky pro stávající web.

Součástí redesignu detailu produktu byl také drobný realign stránky kategorie a vizuální upřednostnění hlavní obsahové části. Díky tomu nyní při procházení nic zbytečně neodvádí pozornost návštěvníka, který může v klidu listovat obchodem.

Prohlédněte si výsledek na webu www.hanibal.cz

Alternativní zboží

Procházení obchodu je také nově usnadněno výpisem alternativního zboží včetně fotografie a ceny. Nemusíte se tedy vracet neustále zpět na výpis kategorie, ale můžete pokračovat rovnou z detailové stránky.

Hodnocení a doporučení

Součástí celého redesignu bylo také spuštění funkce hodnocení produktu. Každý registrovaný uživatel nyní může zboží ohodnotit určitým počtem hvězdiček, vypsat jeho klady a zápory a nakonec přidat krátkou ústní recenzi, kterou lze shrnout zaškrnutím „doporučuji“ či „nedoporučuji“.

Tato funkce je ohromným přínosem pro návštěvníky, kteří si nyní budou moci prohlédnout zkušenosti s reálným používáním zboží. Částečně se tak nahrazuje chybějící osobní kontakt s prodavači.

Patička pro snazší orientaci

Jako poslední součást vylepšení je nová patička, která obsahuje výpis hlavních kategorií a jejich podkategorií a dále také užitečné navigační odkazy a kontaktní informace.