Firma Johnson & Johnson, s.r.o. je naším dlouhodobým klientem, proto nás požádala, abychom vytvořili microsite pro konferenci, které jsou partnerem. Webové stránky měly být vytvořeny rychle a jednoduše. Zadání jsme splnili na jedničku! Přesvědčte se na www.menisky-brno2008.cz.

Homepage

Design webové prezentace

Design webu byl vytvořen na základě tiskových podkladů a materiálů, které pro tento účel vytvořila také TOVARNA.CZ. Základem je modrá matrace nafouknutá pomocí chirurgické pomůcky – ortopedické pumpy Mitek. Matrace a pumpa procházejí celým designem této akce, jak webovým, tak tiskovým, stejně jako bikingový cyklista, který evokuje zdravé menisky.

Redakční systém

Stránky jsou postaveny na redakčním systému WebRedie. Jsou v nich použity hlavní moduly pro správu obsahu – struktura a stránky. Další moduly potřeba nebyly, klient požadoval jednoduchost používání, ovládání i prohlížení.

Internetová prezentace byla vytvořena rychle, což bylo dalším z požadavků klienta. Provedli jsme grafický návrh webu, převedli do redakčního systému a naplnili obsahem. Veškeré práce trvaly 3 dny. Klienta musíme pochválit za rychlé reakce a pomoc při úpravách.

Reklamní kampaň

Webová prezentace je součástí kampaně na podporu produktu pumpy FMS pro DePuy Mitek. Podívejte se na referenci reklamní kampaně.