Vertebroplastika je název operačního zákroku, který se používá při léčbě osteoporózy – řídnutí kostí. O něm chtěla společnost Johnson&Johnson informovat především širokou veřejnost na Slovensku a ukázat tak, že existuje možnost, jak se s osteoporózou vypořádat.


Grafický návrh

Při tvorbě designu stránek jsme brali ohled na CI manuál značky DePuy, inc., jež je dodavatelem materiálu užívaném při operačním zákroku. Výsledkem je čistý elegantní vzhled, který přehledně prezentuje vše, co by mohlo pacienty zajímat.

Systém pro správu obsahu WebRedie

Webová prezentace je poháněna naším CMS WebRedie. Web využívá základní moduly:

  • struktura a stránky,
  • vyhledávání,
  • správa obrázků,
  • Google mapy,
  • formuláře.

Navštivte nový web www.vertebroplas­tika.sk

Cíl stránek

Onemocněním s názvem osteoporóza trpí přibližně třetina žen po 50 letech života. U mužů je tento zlomek jen o málo příznivější. Protože populace na Slovensku postupně stárne, nemocných přibývá a zvětšuje se tak i cílová skupina, pro níž jsou tyto stránky určeny.

Stránky o vertebroplastice mají za cíl populárně-naučnou formou informovat slovenskou veřejnost o tomto onemocnění a způsobech jeho léčby. Dává pacientům naději na opětovný návrat do života a uvádí seznam specializovaných lékařských klinik, které léčbu vertebroplastikou provádějí.

Pacienti se na stránkách také mohou dočíst, jak konkrétně probíhá operace, a prohlédnout si ilustrační obrázky.