HR evolution s.r.o., je poradenskou a vzdělávací společností. Základní filosofií společnosti je nabízet profesionální služby s důrazem na maximální praktičnost ve třech základních oblastech – rozvoj jednotlivců, týmů a firem.

Reference pro klienta

Návrh desek pro HR Evolution

Podle propozic firemní identity, která je také naším počinem, a na níž se můžete podívat tady, jsme vytvořili návrh desek na dokumenty formátu A4.

Celá reference >

Rozhýbali jsme logo HR Evolution s.r.o.

Pro našeho klienta HR Evolution s.r.o. jsme připravili živou verzi stávajícího loga. Poté, co jsme pro klienta spustili nové stránky www.hr-evolution.cz, jsme si říkali, jak stránky oživit a zatraktivnit. Nakonec jsme zkusili rozhýbat logo společnosti. A jak se ve výsledku povedlo? Posuďte sami.

Celá reference >

Spouštíme nový web HR evolution, s.r.o.

Pro firmu HR evolution, s.r.o. jsme zpracovali novou firemní identitu a na jejím základě jsme vytvořili i nové webové stránky firmy. Webová prezentace běží na adrese www.hr-evolution.cz a o její obsah se stará CMS systém WebRedie.

Celá reference >

Corporate Identity pro HR evolution

Klientovi HR evolution s.r.o. jsme navrhli celkovou corporate identity. Součástí CI je návrh loga, barevné ladění, písmo, vizitky, e-mailový podpis, hlavičkový papír, šablony k MS Power Point, desky a doplňkové grafické prvky.

Celá reference >