Pro firmu RUBIKON stavby, s.r.o. jsme navrhli a zrealizovali webovou prezentaci, která poskytuje komplexní informace o produktech pro vybavení koupelen.

Homepage

Hlavní nabídkou firmy RUBIKON stavby, s.r.o. je prodej obkladů a dlažeb do koupelny či kuchyně. Nedílnou součástí sortimentu jsou vany, sprchové kouty, umyvadla a vešekeré další vybavení do koupelny.

Navrhli jsme grafický design webu, který odpovídá grafickému stylu ostatních webů firmy. Hlavní barvou je oranžová, doplňková je šedá.

Obsah je stežejní část webu

Obsah webu jsme zaměřili na prezentování veškerého zboží, které firma prodává. Webový obsah představuje velmi rozsáhlou galerii výrobků, hlavně obkladů a dlažeb, a stručně důležité informace ke každému druhu zboží.

Protože se jedná o velké množství zboží, bylo naším úkolem převést co nejjednodušeji podklady do podoby, která mohla být publikována na webu.

Dovolíme si říct, že webová prezentace poskytuje kvalitní informace o vybavení koupelen, jaké na českém internetu žádná jiná prezentace s tímto sortimentem nevystavuje.

Redakční systém

Webová prezentace je poháněna redakčním systémem WebRedie. Při tvorbě webu byly použity následující moduly:

  • struktura a stránky
  • články
  • dokumenty
  • obrázky
  • vyhledávání